Ս.թ. հունիսի 15-ից հոկտեմբերի 15-ը «Յուքոմ» ընկերության շարժական կապի ծառայության բոլոր բաժանորդները «Չաթ ռոումինգում» առաջարկի շրջանակներում, մի շարք ծովափնյա և եվրոպական երկրներ մեկնելիս կարող են անսահմանափակ կապի մեջ մնալ մտերիմների հետ օրական 1500 դրամով՝ պարզապես հավաքելով *121*21# ակտիվացման հրահանգը։ Այս առաջարկի շրջանակներում բաժանորդները կարող են օգտվել անսահմանափակ ինտերնետից մինչև 128 կբ/վ արագությամբ և անվերջ շփվել մեսենջերներում, ինչպիսիք են օրինակ՝ WhatsApp-ը, Viber-ը, Telegram-ը և Messenger-ը:
«Եթե պատրաստվում եք մեկնել հանգստի Եգիպտոս, ԱՄԷ, Հունաստան, Վրաստան, Կիպրոս, Մոնտենեգրո, Բուլղարիա, Իտալիա, Իսպանիա, Ֆրանսիա, կամ այլ հայտնի ծովափնյա ուղղություններով, նկատի ունեցեք, որ այս ամառ ռոումինգում ևս ունեք մտերիմների հետ անդադար կապի մեջ մնալու հնարավորություն։ Պարզապես համոզվե՛ք, որ ակտիվացրել եք ռոումինգի ծառայությունը Հայաստանից մեկնելուց առաջ», - նշել է «Յուքոմ» ընկերության գլխավոր տնօրեն Արա Խաչատրյանը։
Հիշեցնենք, որ այն բաժանորդները, որոնք նախընտրում են անմիջապես շրջագայության ընթացքում կիսվել լուսանկարներով, տեսանյութերով և տպավորություններով, կարող են ակտիվացնել «Ինտերնետ ռոմինգում» գերարագ ինտերնետի փաթեթները, մասնավորապես 2 ԳԲ փաթեթը՝ 10 500 դրամով կամ 3 ԳԲ փաթեթը՝ 13 500 դրամով: Նախընտրած փաթեթն ակտիվացնելու համար անհրաժեշտ է հավաքել *121# և հետևել հրահանգներին:

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.2022-06-16 10:21:19
From June 15th until October 15th inclusive, within the framework the "Chat in Roaming " offer all Ucom mobile voice service subscribers  can communicate unlimitedly with their close ones at 1500 drams a day, when traveling to a number of coastal and European countries, by simply dialing the *121*21# activation code. With this offer, subscribers can benefit from the unlimited internet at the speed of up to 128 kbps and stay in touch unlimitedly via messengers such as WhatsApp, Viber, Telegram, and Messenger.
“If you are going to spend your vacation in Egypt, UAE, Greece, Georgia, Cyprus, Montenegro, Bulgaria, Italy, Spain, France, or other popular coastal destinations, keep in mind that this summer you will have the opportunity of staying in constant contact with your close ones while roaming. Just make sure to activate the roaming service before your departure from Armenia”, said Ara Khachatryan, Director General at Ucom.
Let us remind, that those subscribers who prefer sharing photos, videos and impressions right in the course of their trip, can also activate "Internet in Roaming" high-speed internet bundles, in particular, a 2 GB one for 10 500 drams or a 3 GB bundle for 13 500 drams. To activate the preferred bundle, one needs to dial *121# and follow the instructions.