Քաղաքացիական պայմանագիր՝ դեռևս մեծամասնություն կազմող միավորման ճաքերը գնալով ավելի են խորանում։ ՈՒ դա ներսից է տեղի ունենում։ Հատկապես վերջին ամիսներին նախկին քպականներ Հովիկ Աղազարյանի և Հակոբ Ասլանյանի հանդեպ կուսառաջնորդի վերաբերմունքը պիտի որ մնացյալ քպականներին իրենց ճակատագրի մասին լրջորեն մտածելու առիթ տա։
Այս կերպ քպ առաջնորդը շատ պարզորոշ ցանկացավ ասել, թե՝ որևէ մեկի առճակատումը իր կամքին՝ օրենքը տրորելով անգամ չի հանդուրժելու։ Ընդհուպ՝ կուսակցի հեղինակազրկման գնով։ Ի՜նչ պատգամավոր, ի՜նչ բան․․․ Կուսառաջնորդի կամքն է գործում։
Գործընկերներին թիրախավորելով ինքնահաստատվելու կերպը փաշինյանական գործողություններում զգալի է եղել և շարունակում է արտահայտվել, օրինակ, Երևանի քաղաքապետի նկատմամբ։ Վերջինը՝ տրանսպորտի գնի թանկացման ողջ պատմությունը, իսկ հանրային ճնման ներքո՝ 300-ից 150 դրամ՝ հետ ողորմյա անելու քայլը, վստահ եք, չէ՞, որ նրա կամքով է եղել։ Նախ՝ վերևից եկած հրահանգով բարձր գինէ սահմանվել, իսկ հետո՝ սոցիալական բունտից վախենալով՝ նույն վերևից 150 դրամ դարձնելու հրահանգ տրվեց։
@mark.alammouri Zonda r 😵💫😵💫 #fyp #cars #toronto #autoshow #hypercar #rich #pagani #zonda ♬ original sound - Maxi
Նույն կերպ և ՔՊ-ի կողմից ԲԴԽ անդամի թեկնածու որպես փաստաբան Սիրունյանի առաջադրումը՝ ապա՝ ընդդիմությոն և ԶԼՄ-ների արձագանքների արդյունքում՝ վերջինիս ինքնախարազանման դրվագները և ի վերջո՝ հայտարարությունը՝ «Ես որոշել եմ կամովին իմ թեկնածությունը հանել. պետք է խնդրեմ ԱԺ-ն չքվեարկի»։
Ինչ խոսք, նա հայտնի է իր հայհոյանքներով և արցախցիների նկատմամբ ատելություն տարածող հայտարարություններով, ինչպես նաև՝ ՔՊ թիմի մաս լինելով։ Բայց՝ ԿԿՀ-ն բացասական եզրակացություն էր տվել նրա բարեվարքությանը։
Սրանք հայտնի փաստեր էին և ուղղակի կարող էին չառաջադրել։ Առավել եւս երբ նույն բացասական եզրակացությունը նախկին չէր խանգարել ՔՊ-ին՝ Գագիկ Ջհանգիրյանին ընտրել ԲԴԽ անդամ։
Սակայն Նիկոլ Փաշինյանի մոտիվացիաներն իր մարդկանց հանդեպ հիմնականում նույն դրսևորումն ունեն՝ դուք բոլորդ իմ շնորհիվ եք ձեր տեղերում և որ պահին չուզեմ՝ չեք լինի․․․
Սյունիքի մարզի Գորիս քաղաքում զարգացնում ենք Ֆրանսիայի հետ բարեկամությունը և ֆրանսերենի հանդեպ սերը :
— Olivier Decottignies (@O_Decottignies) March 24, 2025
➡️ Ընկերական այց կատարեցի քաղաքում գտնվող շատ ակտիվ Ֆրանկոֆոնիայի մշակութային կենտրոն։
➡️ Շնորհակալություն կենտրոնի տնօրեն տիկին Կարմեն Ապունցին ընդունելության համար։ pic.twitter.com/ftNHaRPexr
Արդեն իսկ տեսակետներ են հնչում, թե առաջիկայում նա մեսիջով Երևանի քաղաքապետին խորհուրդ կտա մի հրաժարականի դիմում էլ ինքը գրի՝ զուգահեռաբար տրանսպորտի թանկացումից հրաժարվելով, ինչն, ըստ էության, կդառնա մի նոր հրաժարականի, ավելի ճիշտ՝ Ավինյանի զոհաբերման առիթը, և պատճառը...

Гражданский контракт, трещины, которые все еще образуют большинство, углубляются. И это происходит внутри. Особенно в последние месяцы отношение партии к бывшим взиманию бывших кардиотов и Хакоба Асланана должна иметь возможность серьезно подумать о своей судьбе «Таким образом», таким образом, лидер CPF хочет сказать, что какая -то конфронтация даже не будет терпеть свою конфронтацию. Встреча по цене расхождения партии. Что за депутат! Партия играет Нацеливаясь на «PH», нацеленную на самооценку в операциях с пашинянами, он продолжает выражать его, например, мэру Еревана. Последнее, вся история цен на транспортные цены и под общественностью от 300 до 150 драм, несомненно, будут иметь милосердие, а не то, что это было готово. Во -первых, высокое вино было установлено на вершине, а затем, опасаясь социального восстания, было поручено сделать 150 драм с той же вершины
Точно так же и кандидат членов CPF на CPC в качестве адвоката Сируньяна в результате оппозиции и реакций СМИ, саморазрушительные эпизоды последнего »,-я решил добровольно.Я должен попросить Национальное собрание проголосовать «Конечно, он известен своими проклятиями и заявлениями о ненависти против народа Арцаха, а также частью команды КП. Тем не менее, CSF дал негативное вывод к его общению Это были известные факты и не могли просто бежать. Особенно, когда тот же негативный вывод не предотвращал ИПЦ, Гагик Джангириан выбрал члена BDA
Тем не менее, мотивы Никола Пашиняна для его людей в основном одинаковы, вы все благодаря мне, в котором я не хочу, вы не будете ... «P>» уже есть мнения, что в ближайшем будущем он уйдет в отставку с помощью своего визита в Ереван, вспоминая рост транспорта, что на самом деле станет случаем жертвы Аваньяна, и причиной