Անկանխիկ վճարումները նախընտրող Visa-քարտապանների համար Ամերիաբանկը հայտարարում է «Անկանխիկ ամառ» գովազդային վիճակախաղը` հնարավորություն ընձեռելով բացահայտելու Հայաստանի մարզերից մեկը:
Հունիսի 6-ից մինչև օգոստոսի 31-ն Ամերիաբանկի Visa Classic կամ Visa Gold քարտերով կատարելով յուրաքանչյուրը նվազագույնը 5.000 ՀՀ դրամի չափով 22 անկանխիկ վճարում` բանկի քարտապանները կստանան 300.000 ՀՀ դրամ գումարով 22 նվեր քարտերից մեկը հաղթելու հնարավորություն: Նվեր քարտը կարող է օգտագործվել Բանկի կողմից հրապարակված ցանկի հյուրանոցներից մեկում հանգստի համար:
Նշված պայմանները կատարելու դեպքում հաճախորդն իր էլ. փոստին կամ բջջային հեռախոսահամարին կստանա անհատական կոդ, որով կարող է մասնակցել վիճակախաղին: Հաղթողները կընտրվեն պատահականության սկզբունքով Ամերիաբանկի ֆեյսբուքյան էջի ուղիղ հեռարձակման ընթացքում, իսկ հաղթող ճանաչված համարները կհրապարակվեն Ամերիաբանկի պաշտոնական կայքում և ֆեյսբուքյան էջում մինչև 2022 թ. սեպտեմբերի 30-ի ժամը 23:59-ը:
«Անկանխիկ ամառ» վիճակախաղի մասնակցության կանոններին, պայմաններին և հյուրանոցների ցանկին կարելի է ծանոթանալ հետևյալ հղումով`

Америабанк объявляет рекламный розыгрыш «Безналичное лето» для держателей карт Visa, предпочитающих безналичные платежи, предоставляя им возможность открыть для себя один из регионов Армении.
Совершив 22 безналичных платежа с использованием карт Америабанка Visa Classic или Visa Gold, каждый на сумму не менее 5,000 драмов РА, в период с 6 июня до 31 августа, держатели карт получат возможность выиграть одну из 22 подарочных карт на сумму 300,000 драмов РА. Подарочная карта может быть использована для отдыха в каком-либо отеле из перечня, опубликованного Банком.
Клиентам, выполнившим указанные условия, будет отправлено электронное сообщение или СМС с персональным кодом, который необходим для участия в розыгрыше. Победители розыгрыша будут выбраны случайным образом во время лайв-трансляции на странице Америабанка в Facebook-е, а выигравшие номера будут опубликованы на официальном сайте Америабанка и странице в Facebook-е до 23:59 30 сентября 2022 г.
С правилами участия в рекламном розыгрыше «Безналичное лето», условиями и перечнем отелей можно ознакомиться по ссылке: